O NÁS

Jsme malá společnost specializující se na služby pro firemní zákazníky i domácnosti. Naším cílem není kvantita zákazníků, ale kvalita prováděných prací, a především spokojený zákazník. Od roku 2009 nabízíme úklidové služby, od roku 2019 nabízíme služby ostrahy majetku a osob a od roku 2020 speciální ochranou dezinfekci, dezinsekci a deratizaci.

Naše společnost nabízí svým zákazníkům vždy individuální přístup a časovou flexibilitu. Jsme vybaveni moderní profesionální technikou a schválenými dezinfekčními, dezinsekčními, deratizačními a úklidovými přípravky, taktéž jsme držiteli odborné způsobilosti.

Naše služby poskytujeme všem zákazníkům do všech typů prostor.

Preferujeme dlouhodobou spolupráci, založenou na individuálním přístupu a maximální spokojenosti zákazníka, ale naše služby poskytujeme samozřejmě i jednorázově.

Ke každé přijaté zakázce přistupujeme individuálně dle požadavků zákazníka. Proto u nás nenajdete dlouhé ceníky služeb s cenami "od". Cenovou nabídku zpracujeme vždy pro konkrétního zákazníka.

Naše služby provádíme především v Praze a středních Čechách, ale nebráníme se realizovat větší zakázky i v ostatních regionech České republiky.